0850 259 84 72 ( VİRA )

Sosyal Medyada Biz}

VİRA AKADEMİ İLK YARDIM EĞİTİCİ EĞİTİM MERKEZİ
Vira Akademi olarak başta temel ilk yardım eğitimi ve ilk yardım eğitimci eğitimi olmak üzere yüksekte çalışma eğitimi, yangın eğitimi, arama kurtarma eğitimi, hijyen eğitimi ve zorunlu olan tüm mesleki eğitimleri vermekteyiz.
TÜMÜNÜ GÖR

franchise

franchise

vira akademi franchise avantajları

VİRA AKADEMİ  – FRANCHISE ALMANIN AVANTAJLARINDAN SİZ DE YARARLANIN.

1)      KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUN; Vira Akademiden bayilik alarak siz de kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Bunun sağladığı maddi avantajların ötesinde, getirdiği motivasyon, sistemin motorunu oluşturmaktadır. İş sahibi, yatırım yaptığından, işin her aşamasıyla ilgilenmekte, paranın kaynağı olan müşterilere daha yakından eğilmekte, her türlü verimsizliği gidermeye çalışmakta ve gerekirse uzun saatler çalışmaktadır.

2)      HIZLICA KARLILIĞA GEÇİN; Her yeni açılan küçük işletmede bir süre işler yavaş gider. Müşterilerin yeni işletmeyi fark etmeleri, denemeleri, tekrar gelmeleri, birbirlerine tavsiye etmeleri yani “ayaklarının alışması” genellikle bir veya iki sezon geçmesi ile mümkün olur. Franchise işletmelerde ise müşteri tanıdığı markayı yakınında gördüğünde derhal girmekte, istenen cirolara çok kısa sürede ulaşılmaktadır. Vira Akademi Franchise işletmelerin sıklıkla yaptığı gibi güçlü bir açılış tanıtımı yapıldığında ise istenen karlılık derhal yakalanmaktadır. Yatırımın geri dönüşü, çalışanların morali, müşterilerin sürekliliği açılarından bu hızlı başlangıç son derece önemlidir.

3)      DENENMİŞ VE KANITLANMIŞ BİR İŞ; Vira Akademiden bayilik alanlar giriştiği işin geleceği konusunda endişe taşımamaktadır. Önceden tüm pazarlarda denenmiş, başarılı olduğu müşteriler tarafından anlaşılmış, fiyatın kabul gördüğü kanıtlanmış bir işe girişmektedirler.

4)      YÜKSEK STANDARTLAR; Vira Akademi, sektörün üstünde hizmet standartlarında çalışmaktadır. Bağımsız çalışan bir işletmeden farklı olarak mali ve insan kaynakları gücü ile sistem geliştirilmekte ve standartlar belirlenmektedir.

5)      TANINMIŞ MARKA; Vira Akademi sektöründe tanınmış ve referanslarıyla güçlenen bir firmadır. Siz de Vira Akademi bayisi olarak işletmenizi açtığınız gün tanınmış bir marka olmanın avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

6)      BAŞLANGIÇ EĞİTİMİ; Bir işe başlarken işin nasıl yapılacağı, atılacak adımlar, hedefler, dikkat edilmesi gerekenler bilinmelidir. Başlangıç eğitiminde sizleri çıkmak üzere olduğunuz bu uzun yolda yalnız bırakmıyor ihtiyacınız olan anahtar bilgileri tek tek veriyoruz.

7)      EĞİTMEN DESTEĞİ; Yaptığınız işte sizi yansıtan en önemli unsurlardan biri insan kaynaklarıdır. Diğer sektörlere nazaran hizmet sektöründe eleman temini hayati önem taşımaktadır. Vira Akademi olarak kendi yetiştirdiğimiz eğitmen kadromuzu sizlerle paylaşıyoruz.

8)      TEKNOLOJİK GELİŞİM; Vira Akademi, rakiplerine karşı sürekli üretim ve hizmet tekniğini geliştirme, maliyet düşürme, verim yükseltme, kalite artırma, müşteri beklentilerini saptama, müşteri memnuniyetini sağlama çalışmaları içindedir. Tek bir küçük işletmenin vakit ve para ayırması mümkün olmayan bu tür çalışmalar, Vira Akademi franchise zincirlerinde sıradan çalışmalar olarak yapılmaktadır. Bu sayede, bağımsız çalışan rakiplerimiz aynı kalırken, Vira Akademi franchise işletmeleri sürekli yenilenmekte ve gelişmektedirler.

9)      ORTAK REKLAM AVANTAJI; Günümüzün en etkin pazarlama aracı olan internetin her alanında sosyal medya uzmanları tarafından etkin bir şekilde reklam çalışmaları yapılmakta potansiyel müşteri portföyümüze mail ve arama yolu ile tanıtım ve bilgilendirme çalışmaları yapılmaktadır. Ayrıca saha personelleri tarafından her gün yeni firma ziyaretleri gerçekleştirilmektedir. Her bayimiz için kurumsal web sitesi ve sosyal medya hesabı tanımlanmaktadır.

10)  BAŞLAMAK İÇİN BEKLEMEK YOK! Bu işi tek başınıza yapmak istediğinizde aylar süren yasal prosedürlerle karşı karşıyasınız. Bu size zaman ve para kaybettirecektir. Bayilik aldığınızda ise sözleşmede belirlenen uygun salonu temin ettiğiniz takdirde çok kısa sürede işletmeniz hazır hale gelecek ve siz sadece müşterilerinizle ilgileneceksiniz. Tabela, kaplama, barkovizyon, maket, masa, sandalye vs. tüm ihtiyaçlarınız tarafımızdan karşılanarak işletmeniz sizlere hazır bir şekilde teslim edilecektir.

06 Kasım 2016
1.379 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN