0850 259 84 72 ( VİRA )

Sosyal Medyada Biz}

VİRA AKADEMİ İLK YARDIM EĞİTİCİ EĞİTİM MERKEZİ
Vira Akademi olarak başta temel ilk yardım eğitimi ve ilk yardım eğitimci eğitimi olmak üzere yüksekte çalışma eğitimi, yangın eğitimi, arama kurtarma eğitimi, hijyen eğitimi ve zorunlu olan tüm mesleki eğitimleri vermekteyiz.
TÜMÜNÜ GÖR

ilk yardım eğitimi tarihleri ( ŞUBAT 2019 )

ilk yardım eğitimi tarihleri ( ŞUBAT 2019 )

Vira Akademi Şubat Ayı Temel İlk Yardım Eğitimi Tarihleri

Vira akademi tarafından her ay sağlık bakanlığı onaylı temel ilk yardım eğitimi eğitim tarihleri belirlenerek sağlık bakanlığı onaylı ilk yardım eğitimleri düzenlenmektedir. Bu eğitimler 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu gereği zorunlu kılınmıştır. Çok tehlikeli işlerde çalışanlar için 10 kişide 1 kişi, tehlikeli işlerde çalışanlar için 15 kişide 1 kişi ve az tehlikeli işlerde çalışanlar içinse 20 kişide 1 kişi sağlık bakanlığı onaylı temel ilk yardım eğitimi almak zorundadır.

29 Temmuz 2015 Çarşamba günü yayınlanan ilk yardım yönetmeliği gereği firmanın kendi yerinde eğitim verilebilmektedir. Fakat firmanın kendi yerinde eğitim verilebilmesi için yönetmelikte geçen şartların sağlanması gerekmektedir. Özetle kişi başı 3,5 m2 ve 7 katılımcıya 1 eğitmen görevlendirilecek ve yönetmeliğe uygun bir şekilde il sağlık müdürlüğüne bildirildiği ve onayı alındığı takdirde firmanın kendi eğitim salonunda sağlık bakanlığı onaylı temel ilk yardım eğitimi düzenlenebilmektedir.

Neden ilk yardım?

6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu sizi veya çalışanlarınızı ilk yardım eğitimi alacak olmaya mecbur bırakmış olabilir. Fakat kesinlikle unutulmaması gereken bir gerçek vardı ki o da ilk yardım eğitiminin, acil ve olağan üstü durumlarda acil müdahale ve sağlık ekipleri gelene kadar hasta / yaralı bireylere doğru ve etkin bir şekilde zamanında ilk yardım uygulama yeteneğini kazandırdığı ve hayat kurtardığıdır. Vira akademi olarak biz topluma ilk yardım bilinci aşılamayı kendine görev edinmiş bir ekip olarak çalışmalarımızı bu yönde sürdürmekteyiz.

Kimler için ilk yardım?

Çok tehlikeli sınıfta çalışanlar, yöneticiler, tehlikeli işlerde çalışanlar, ekip liderleri, işverenler, saha personeli, ofis personeli, beyaz yaka personel, vardiya amirleri, az tehlikeli işlerde çalışanlar, ev hanımları, öğrenciler, öğretmenler, kolluk kuvvetleri ve kamu çalışanları… Herkes için ilk yardım gereklidir.

Eğitim Takvimi; 

14 – 15 Şubat 2019 Pendik

tarihlerinde eğitim merkezlerimizde temel ilk yardım eğitimi düzenlenecektir. 5 kişi ve üzeri katılımcılar için yönetmeliğe uygun yer ve salonlarda firma yerinde eğitim imkanımız vardır. Talep edilen günde eğitim planlaması yapılabilecektir.

Hemen kayıt ve iletişim için : 0850 259 84 72 – 0552 205 84 72

e-mail : info@viraakademi.com / onurtolu@viraakademi.com

02 Ocak 2017
2.209 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN