0850 259 84 72 ( VİRA )

Sosyal Medyada Biz}

VİRA AKADEMİ İLK YARDIM EĞİTİCİ EĞİTİM MERKEZİ
Vira Akademi olarak başta temel ilk yardım eğitimi ve ilk yardım eğitimci eğitimi olmak üzere yüksekte çalışma eğitimi, yangın eğitimi, arama kurtarma eğitimi, hijyen eğitimi ve zorunlu olan tüm mesleki eğitimleri vermekteyiz.
TÜMÜNÜ GÖR

EĞİTİCİ EĞİTİMİ ÖĞRENİM REHBERİ

EĞİTİCİ EĞİTİMİ ÖĞRENİM REHBERİ


Değerli İlk Yardım Eğitmeni Adayları;
Bu Öğrenim Rehberi sizin ve ilerleyen süreçte eğiteceğiniz ilk yardımcılar için, sürecin daha kolay anlaşılması amacıyla Temel Ders Kitaplarınıza yardımcı olması için hazırlanmıştır.
Siz değerli Eğitmen adaylarının konu üzerinde oldukça hassas ve önemli bir vazifesi olduğunu hatırlatmak isterim. Çünkü yetiştireceğiniz ilk yardımcılar ellerinde, canlı hayatına etki etme ve onu bulunduğu zor durumdan kurtarma yetisine sahip olacak kişiler olacaktır. Bu sebeple öğretilecek yanlış bir bilgi bir canlının hayatının sonlanması anlamına da gelebilir. İşte tam da burada en ağır sorumluluk sizlerin omuzlarında olacaktır. Bu ağırlığın yanı sıra, eğitim sürecinin sonunda sizin eseriniz olarak bilgilenmiş ve bilinçlenmiş kişileri görmenin hazzı, paha biçilemez bir mutluluk ve işinize duyduğunuz saygının sizlere yansıması olarak hayatınızda önemli bir yer teşkil edecektir.
Büyük bir özveri ve titizlikle yapacağınıza inandığım eğitmenlik görevinizi her ne olursa olsun kişisel yönlerinizi ön planda tutarak zedelemeyiniz ayrıca öğrenmenin hayatın hiçbir sürecinde önemini yitirmeyeceğini ve öğrenmenin asla tamamlanmayan bir süreç olduğunu bilmenizi isterim. Hayat için ilk adım İLK YARDIM.
İlk yardımsız günler dilerim.
Saygılarımla.

Emre ERÖZGÜN
Vira Akademi Mesul Müdürü

EĞİTİCİ EĞİTİMİ ÖĞRENİM REHBERİ

31 Ocak 2018
1.415 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN