0850 259 84 72 ( VİRA )

Sosyal Medyada Biz}

VİRA AKADEMİ İLK YARDIM EĞİTİCİ EĞİTİM MERKEZİ
Vira Akademi olarak başta temel ilk yardım eğitimi ve ilk yardım eğitimci eğitimi olmak üzere yüksekte çalışma eğitimi, yangın eğitimi, arama kurtarma eğitimi, hijyen eğitimi ve zorunlu olan tüm mesleki eğitimleri vermekteyiz.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

VİRA AKADEMİ 2014 Yılında İlk Yardım Eğitim Merkezi olarak faaliyete başlamış bir eğitim kurumudur. Geçen süre içerisinde hizmet verdiği kişi, kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına bünyesine birçok eğitim faaliyetini de eklemiştir.

İstanbul Sağlık Müdürlüğü tarafından “İlk Yardım Eğitimci Eğitim Merkezi” olarak yetkilendirilmiş olan VİRA AKADEMİ her ay düzenlediği İlk Yardım Eğitimci Eğitimleri ile topluma yeni ve nitelikli İlk Yardım Eğitmenleri kazandırmaktadır.

VİRA AKADEMİ uzman eğitmen kadrosu ve sistematik çalışan yönetim kadrosu ile talepleri en hızlı şekilde karşılamakta ve memnuniyet odaklı çalışarak eğitim faaliyetleri ile ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun olarak düzenlenen eğitimlerle katılımcılarına güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Hizmet verdiği firmaların çözüm ortağı olarak tek elden kaliteli, güvenli ve sorunsuz hizmet anlayışı ile referansları her geçen gün artmaktadır.

Bunun yanı sıra toplumda ilk yardım bilincinin oluşturulması ve arttırılması için sosyal sorumluluk projesi kapsamında ev hanımlarına yönelik ücretsiz ilk yardım seminerleri düzenlemektedir. Böylece toplumun en küçük parçası olan çekirdek aileden başlayarak ilk yardım bilincini ülke geneline kazandırmayı hedeflemektedir.