0850 259 84 72 ( VİRA )

Sosyal Medyada Biz}

VİRA AKADEMİ İLK YARDIM EĞİTİCİ EĞİTİM MERKEZİ
Vira Akademi olarak başta temel ilk yardım eğitimi ve ilk yardım eğitimci eğitimi olmak üzere yüksekte çalışma eğitimi, yangın eğitimi, arama kurtarma eğitimi, hijyen eğitimi ve zorunlu olan tüm mesleki eğitimleri vermekteyiz.
TÜMÜNÜ GÖR

TEMEL İLK YARDIM ÖĞRENİM REHBERİ

TEMEL İLK YARDIM ÖĞRENİM REHBERİ


Değerli İlk Yardımcı Adayları;
Bu Öğrenim Rehberi, yaşamınızın bundan sonraki döneminde sizin için hayati öneme sahip ilk yardım bilgilerini daha kolay öğrenmenizi sağlamak adına ve gerek duyduğunuzda başvurabileceğiniz bir kaynak olarak, Temel İlk Yardım Eğitimi El Kitabına yardımcı olması maksadıyla, sizler için hazırlanmıştır.
İlk yardımı öğrenmek ve uygulamak hem ilgili kanunlar çerçevesinde hem de vicdani olarak her yetişkin bireyin sorumluluğudur. Bu konuda eğitmenlerin vazifeleri, konunun bütün olarak sizlere öğretilmesi ve karşılaşacağınız kompleks durumlarda müdahalenin nasıl uygulanacağı becerisini sizlere kazandırmaktır. Siz değerli ilk yardımcı adaylarının ve il yardımcıların sorumluluğu ise belki daha zor ve uzun soluklu olacaktır. Hayatınız boyunca her 3 yılda bir alacağınız güncelleme eğitimleri ile değişen ilk yardım bilgileri sizlere öğretilecek ve bilginizin tazeliği her dam korunmuş olacaktır. Bununla birlikte gerek iş çevrenizde gerek özel yaşantınızda gerekse sosyal hayatınızda yardıma ihtiyacı olan kişilerin hayatı sizin ellerinizde olabilir. Size düşen görev, bir canlının hayatını kurma becerisini edinip, layıkı ile uygulayabilmeniz olacaktır.
Öğrenmenin hayatın hiçbir sürecinde önemini yitirmeyeceğini ve öğrenmenin asla tamamlanmayan bir süreç olduğunu bilmenizi isterim. Hayat için ilk adım İLK YARDIM.
İlk yardımsız günler dilerim.
Saygılarımla.

Emre ERÖZGÜN
Vira Akademi Mesul Müdürü

TEMEL İLK YARDIM ÖĞRENİM REHBERİ

31 Ocak 2018
1.574 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN